Pozvánka na divadelní představení!

Pozvánka do divadla – budeme hrát ZNOVU A LÍP

Milí čtenáři, je to až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Rok se s rokem sešel a já Vás opět zvu do hlediště kinosálu v Sokolovně. Vím, že se určitě těšíte stejně jako my. No, my se zatím spíše stresujeme, textu je hodně. A tlak se s blížícím se datem premiéry bude ještě zvětšovat. Ve chvíli, když už to aspoň na 80 % budeme umět, se budeme i těšit. 😊 Pozorný fanoušek divadelního spolku Sokol na prknech ví, že se jedná už o sedmou hru, kterou se pro Vás učíme. Rychlá rekapitulace – již bylo možno vidět tyto divadelní kusy:

2017 – Antonín Procházka – S TVOJÍ DCEROU NE

2018 – Antonín Procházka – VRAŽDY A NĚŽNOSTI

2019 – Patrik Hartl – HOVORY O ŠTĚSTÍ MEZI ČTYŘMA OČIMA

2021 – Robin Hawdon – DOKONALÁ SVATBA

2022 – Gérald Sibleyras, Patrick Haudecoeur – POZOR, NATÁČÍME

2023 – Radim Petřík – PLÁN

Vzpomenete si na jednotlivé hry? Která se Vám líbila nejvíce, která méně? Pojďme si ale představit kus pro tento rok. Jedná se o dílo německého autora Michaela Englera a jmenuje se ZNOVU A LÍP. Svižnou situační komedii o lásce, manželství a přehodnocování v České republice doposud hrálo profesionální Divadlo TITANS z Prahy a stále hraje ochotnické divadlo Scéna (stále) mladých při DS Čelakovský Strakonice.

Premiéra v Metylovicích bude v pátek 18. října, druhé představení v sobotu 19. října, vždy v 19 hodin, jak je již tradicí. Třetí a čtvrté představení je naplánováno o týden později, 25. října a 26. října. Novinka, že v Metylovicích odehrajeme pět představení, zůstává zachována, páté se uskuteční v sobotu 2. listopadu. V listopadu se taky objevíme v Palkovicích a díky tomu, že jsme hráli hru PLÁN i na jaře, vystoupíme po druhé v roce 2024 v Kozlovicích.

Vstupenky do Metylovic se začnou prodávat od 23. září na webové stránce sokolnaprknech.cz , kdo tento on-line způsob prodeje nemá rád, může dorazit v úředních hodinách na Obecní úřad v Metylovicích.

Co říct závěrem? Hlavně Vás chci všechny poprosit, abyste našli chvíli volného času v dnešní hektické době a přišli se podívat, co jsme si pro Vás připravili. Věřím, že se Vám hra bude líbit a moc se na Vás těším.

Jan Izvorský